До святкування Дня вчителя у Кременці відбувся урочистий концерт

Сьогодні, 29 вересня, у районному будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня. Окрім власне винуватців урочистості – учителів навчальних закладів міста та району та ветеранів освітянської галузі – на свято завітали шановані гості.

16:29 29.09.2017

Безпека праці на осінньо-польових роботах.

Успішне проведення осінньо-польових робіт – це завжди важливий екзамен не тільки для керівників селянських підприємств і трудівників села, а й для усіх відповідальних за охорону праці й техніку безпеки у сільськогосподарському виробництві. Адже ці роботи, крім належного організаційного рівня, повинні виконуватися також достатньо безпечно, тобто без ризику для здоров’я і життя працівників.

12:00 29.09.2017

В рамках підготовки до зими працівники КП "Кременецьблагоустрій" проводять розвезення піщано-сольової суміші на найбільш аварійно-небезпечні ділянки міста. Даний посипний матеріал є резервним та буде використовуватись у випадку непередбачуваних ситуацій чи перебоях у роботі техніки.

15:05 28.09.2017

міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. Цього дня у всьому світі відзначають міжнародний день людей похилого віку, проголошений 50 сесією Генеральної Асамблеї ООН, а в Україні також і День ветерана.

14:26 28.09.2017

У Кременці відбулося відкриття дводенної наукової конференції "Кременецькі читання з історії Волині"

28 вересня у приміщенні бібліотеки Кременецької педагогічної академії відбулося відкриття дводенної наукової конференції "Кременецькі читання з історії Волині", організованої Кременецько-Почаївським державним історико-архітектурним заповідником, яка зібрала кандидатів, докторів наук, професорів із Національного університету "Острозька академія", Київського національного університету ім.Тараса Шевченка, Інституту історії України НАН України, Східноєвропейського національного університету ім.Лесі Українки та ін. Від імені керівництва міста гостей привітав перший заступник міського голови Микола Матвіюк, який зазначив важливість проведення такого заходу саме у Кременці.

12:54 28.09.2017