Дата: від до Скинути

Служба у справах дітей застерігає: Жорстоке ставлення до дітей  породжує жорстокість між дітьми

Служба у справах дітей застерігає: Жорстоке ставлення до дітей породжує жорстокість між дітьми

Сім'я - це первинне середовище, де дитина повинна вчитися робити добро. Вона, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

14:24 21.09.2017

Кременецький краєзнавчий музей відзначає своє 80- річчя

20 вересня 2017 року у Кременці відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 80-річчя з дня заснування Кременецького краєзнавчого музею. На святкові заходи завітали міський голова Олексій Ковальчук, директор обласного інформаційного туристичного краєзнавчого центру Тернопільської обласної ради Володимир Демчишин, який передав привітання від голови обласної ради Віктора Овчарука, начальник відділу культури і туризму Кременецької міської ради Ганна Бобровська, депутати  міської рад,  представники інтелігенції міста, музейні працівники та працівники бібліотек, громадськість.

19:40 20.09.2017

У Кременці почалася реалізація проекту “Комплексна термомодернізація навчально-виховного комплексу “Кременецька загальноосвітня школа I-III ступеня №5"

У Кременці розпочався капітальний ремонт навчально-виховного комплексу “Кременецької загальноосвітньої школи I-III ступеня №5 у м. Кременець по вул. 107 Кременецької дивізії, 4, а саме заміна вікон та утеплення фасадів, в рамках реалізації проекту “Комплексна термомодернізація навчально-виховного комплексу “Кременецька загальноосвітня школа I-III ступеня №5 у м. Кременець по вул. 107 Кременецької дивізії №4

16:46 19.09.2017

У Кременецькій міській раді відбудуться громадські слухання

У відповідності   до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у строк з 19.09.2017 р. по 19.10.2017р. проводиться оприлюднення та розгляд детального плану території під будівництво будівлі громадського призначення по вул. Симона Петлюри в м. Кременець.

15:38 19.09.2017