Любов до Батьківщини починається з родини

26-27 жовтня 2017 року в навчальних закладах нашого міста Відділом у справах сім'ї, молоді та спорту Кременецької міської ради проводиться Інформаційно-просвітницька акція "Любов до Батьківщини починається з родини".  Дана акція спрямована на усвідомлення величі нашої  народно-традиційної культури та морально - психологічної підготовки  молоді до сімейного життя.

12:28 26.10.2017

Ремонтні роботи

26 жовтня з 9.00 по 17.00 год. по вул. Ватутіна та провул. Промисловий відключення від центральної електромережі у звязку зремонтними роботами.

12:06 26.10.2017

Список кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури

Список кандидатів на заміщення вакантних посад керівників закладів культури, підпорядкованих відділу культури і туризму Кременецької міської ради: завідувач Кременецької міської бібліотеки для дорослих: Трачук І. І.  Гусарук О. С. завідувач Кременецької міської бібліотеки для дітей: Микулич С. О. Документи

14:59 25.10.2017