Новини ОДПІ

Особливості організації та проведення фактичних перевірок платників податків, які мають відокремлені підрозділи Відповідно до п. п. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об’єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).

11:12 12.07.2019

Новини ОДПІ

Увага! Змінено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ Кременецьке управління ГУ ДФС у Тернопільській області повідомляє, що 29 травня 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 №423 «Про внесення змін до постанови КМУ від 13 липня 2016 року №440» якою внесено зміни до Порядку ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру (далі – Порядок).

11:59 09.07.2019