Новини ОДПІ

Утримано але не перераховано ПДФО до бюджету: право на податкову знижку Відповідно до частини другої ст. 78 Бюджетного кодексу України та Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2019 №60, поверненню з бюджету підлягають надміру або помилково сплачені суми грошових зобов’язань.

11:44 17.07.2019

Новини ОДПІ

Довідники податкових пільг оновлено з 1 липня 2019 року Кременецьке управління ГУ ДФС у Тернопільській області повідомляє, що 05.07.2019 ДФС України станом на 01.07.2019 оприлюднила:

15:35 15.07.2019