Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - Матвіюк Микола Миколайович

АВТОБІОГРАФІЯ

Матвіюк Микола Миколайович народився 10 грудня 1971 року в м. Нововолинськ Волинської області.

З 1987р. по 1991 р. навчався в Нововолинському електро-механічному технікумі.

1991-1996 рр. навчався на денній формі навчання Волинського державного університету ім. Лесі Українки за спеціальністю історія та соціально-політичні дисципліни.

1996 - 2002 рр. працював на посаді викладача історії та права в Кременецькому ліцеї ім. У. Самчука.

2002-2004 рр. навчався в Львівському регіональному  інституті  академії державного управління при Президентові України.

У 2004 році працював на посаді соціального інспектора управління праці та соціального захисту населення Кременецької РДА.

2004-2011 рр. працював на посаді начальника відділу з питань внутрішньої політики Кременецької РДА.

2011 р. по 2016 р. начальник відділу промоцій району та аналітичногумоніітарних програм виконавчого апарату Кременецької районної ради.

2016-2020 рік працював на посаді першого заступника Кременецького міського голови.

Посадові обов’язки:

Очолює та організовує роботу:

конкурсної комісії на заміщення вакантних посад;

• комісії з розгляду питань, пов’язаних із призначенням державної соціальної допомоги, житлових субсидій та призначень (відмовлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам;
  • адміністративної комісії;
  • громадської комісії з питань по житлу;
  •    евакуаційної комісії;
  • міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та   надзвичайних ситуацій;

Організовує діяльність за виконанням завдань по напрямку цивільного       захисту, техногенно-природної та пожежної безпеки;

Координує та контролює діяльність:

• управління соціального захисту населення;
  • відділу у справах сім’ї, молоді та спорту;
  • відділу культури і туризму;
  • служби у справах дітей;
  • КП «Інклюзивноресурсного центру»;
  • КП «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Кременецької міської ради;
  • КП «Центру по наданню соціальних послуг».

Координує   операції  з  висвітлення  необхідної  інформації  на  сайті  міської ради.