Молодь на ринку праці

З метою розширення уявлення молоді про працевлаштування в сучасних умовах, на базі Кременецького лісотехнічного коледжу для студентської молоді Кременецьким районним центром зайнятості був проведений семінар «Молодь на ринку праці».

09:50 12.03.2018

Щодо проведення громадських слухань

У відповідності   до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у строк з 09.02.2018 р. по 09.03.2018р. проводиться оприлюднення та розгляд детального плану території під будівництво індивідуального гаража по вул. Б. Харчука в м. Кременець.

09:45 12.03.2018

Благоустрій для безпеки кременчан

Весна цього річ нагрянула раптово. Ще кілька днів тому ніщо й не натякало на потепління, а сьогодні з вулиць міста майже зник сніг.

09:01 12.03.2018

Героя з Кременеччини вшанували у Києві в день його народження

Пам'ять Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса із с. Дунаїв, що на Кременеччині, у день його народження, 10 березня, вшанували не лише на малій батьківщині. Вечір пам'яті Сашка «Раз добром нагріте серце вік не прохолоне» відбувся того ж дня у Києвському Музеї Івана Гончара. Про це нас своїй сторінці у Фейсбук повідомив Володимир Барцьось.

20:47 11.03.2018

Рельєф Кременця врятував зйомки фільму

Зйомкам фільму у нашому місті сприяє все! Якщо навіть погода проти, то допомагає особливість Кременця. На "дні" древнього Сарматського моря іноді навіть у травні можна знайти сніг.

16:41 11.03.2018

Шановні землевпорядники!

Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом!

14:38 10.03.2018