День ПФУ в Кременецькому ДІАЗі

З метою виконання Плану проведення консультаційно-інформаційних заходів у сфері комунікацій  Кременецького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області на 2018 рік працівниками управління систематично проводяться Дні Пенсійного фонду.

09:54 15.06.2018

Конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності

Кременецька міська рада оголошує конкурс з відбору експертів – суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення оцінки комунального майна: частини приміщення НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 – ДНЗ» (вул. 107 Кременецької дивізії, 4 м. Кременець).

10:38 14.06.2018

Інтерактивна карта

З метою реалізації Закону України „Про адміністративні послуги” та поінформованості і доступності для суб’єктів звернень інформації про роботу центрів надання адміністративних послуг області, департаментом економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації розроблено інтерактивну карту ЦНАП Тернопільської області. Вищезгадана карта розміщена в мережі Інтернет на сервісі „Google Карти” за посиланням https://drive.google.com/open?id=1cVd8CusFOHlMTR7T6aXyXgvz3HpC9DfJ&usp =sharing.

10:23 14.06.2018

Виплата частини невикористаної суми субсидії

Так як і минулого року, під монетизацію підпадають зекономлені домогосподарствами 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовується для опалення, або 100 кубів газу. У грошовому еквіваленті це 695,79 гривень.

09:10 14.06.2018