Поезія- це завжди неповторність

Дата: 22.03.2023 10:12

21 березня у Великобережецькому літературно-меморіальному музеї Олександра Неприцького- Грановського до Всесвітнього Дня поезії для учнів і вчителів відбувся поетичний вернісаж"Поезія- це завжди неповторність"... Ведучі ознайомили присутніх з історією виникнення свята. Школярі виразно декламували вірші О.Неприцького-Грановського,Ліни Костенко,Михайла Росоловського та інДо проведення поетичної кав'ярні долучилася бібліотекар школи й завуч з виховної роботи..У виконанні ансамблю"Горлиця"Будинку культури с.Великі Бережці прозвучали пісні на слова місцевих поетів М. Федорука та М.Росоловського,а також пісні на слова нашого краянина, вченого, поета О. Неприцького- Грановського. Особливо припали до душі  власні  патріотичні вірші дітей про Україну й Перемогу.На завершення заходу прозвучали вірші періоду війни. Усі присутні хвилиною мовчання  вшанували пам'ять про тих, хто поклав своє життя за нашу цілісність,незалежність і Перемогу!