До уваги представників бізнесу!

Дата: 14.03.2023 16:57

Більше року наша країна веде запеклу боротьбу за незалежність та демократичні європейські цінності. Але економічний фронт сьогодні є також дуже важливим, бо саме він наповнює бюджети всіх рівнів та дає можливість забезпечуватироботу критичної інфраструктури громад, продовжувати надання якісних послугжителям, забезпечувати розвиток, незважаючи на складні умови.

З метою підтримки та відновлення українського підприємництва, яке було і є фундаментом української економіки, команда  ГО "Центр розвитку місцевого самоврядування" спільно з Міжнародною асоціацією«Європа-Північ-Схід» у партнерстві з Польсько-українською господарчою палатою запідтримки офісу депутата Європарламенту Марка Бельки та інших партнерів виступаєспіворганізатором вебінару на тему: «Робота з відновлення українськогопідприємництва», який відбудеться 17 березня 2023 року з 10.30 до 12.00.

У заході планується участь представників Польсько – української господарчої Палати, Надзвичайного та Повноваженого Посла України в Республіці Польща, Генерального директора Генерального Директорату Європейської Комісії з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (ECHO), Голови правління Європейськогоагентства з розвитку та інших важливих спікерів.

Запрошуємо зацікавлених представників бізнесу нашої громади
доєднатися до даного заходу.

У разі Вашої зацікавленості вебінаром, а також бажання брати участь у інших заходах, які організовує команда ГО " Центр розвитку місцевого самоврядування" , просимо зареєструватися за посиланням

Трансляція вебінару відбудеться на сторінці Польсько – української господарчої Палати за наступним лінкомhttps://pol-ukr.com/uk/rekonstrukcziya.