СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.03.2023 15:02

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від  13 березня  2023 року                                                               № 46-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради     15 березня 2023 року о  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.2  Про надання статусу дитини-сироти.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.2. Про призначення опікуном дитини-сироти.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.3. Про затвердження висновку про недоцільність відібрання малолітніх дітей від матері, без позбавлення батьківських прав.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.4. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.5. Про визначення способів участі у вихованні дитини матірю, яка проживає окремо від неї.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.6. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету № 895 від 10 січня 2023 року «Про уповноваження посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення та затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення».

Інформує: начальник відділу муніципальної інспекції, взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту населення Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ

1.7. Про схвалення Програми покращення матеріально-технічного стану Кременецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2023 рік.

Інформує: спеціаліст відділу оборонної та мобілізаційної роботи Оксана ПИЛИПОВИЧ

1.8. Про схвалення програми охорони навколишнього природного середовища на території Кременецької міської територіальної громади на 2023-2025 роки.

Інформує: нач. управління архітектури, ЖКГ та земельних відносин Павло РИМАР

1.9.   Про схвалення програми «Підтримка обдарованих дітей Кременецької міської територіальної громади» на 2023-2024 роки.

Інформує: начальник відділу освіти Наталія ЩЕРБАТЮК

1.10. Про затвердження переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2023 рік.

Інформує: нач. управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Роман НАБОК.

1.11. Про схвалення Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік

1.12. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: заступник начальника фінансового управління Надія ГУРЧИК

1.13. Про  надання  дозволу  на  впорядкування  могили  видатного  художника, викладача Волинського гімназії Йозефа Пічмана на Туницькому кладовищі  в місті Кременеці.

Інформує: заступник міського  голови  з питань діяльності виконавчих органів ради Микола МАТВІЮК

1.14. Про затвердження реєстру автобусних  маршрутів загального користування на території Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.15. Про розгляд звернення ТОВ «Автопарк Транс».

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.16. Про надання дозволу КП «Міськводгосп» на розробку тарифів на комунальні послуги.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.17. Про втрату чинності рішення виконавчого комтітету Кременецької міської ради № 997 від 03 березня 2023 року «Про зарахування на квартирний облік».

Інформує: нач. відділу ЖКГ Олександр ПУРДИК

1.18. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

1.19. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                             Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК