Скарби безсмертного Кобзаря

Дата: 10.03.2023 12:02

У Великобережецькому літературно-меморіальному музеї О. Неприцького- Грановського для учнів і вчителів школи була проведена година вшанування"Скарби безсмертного Кобзаря"."Ми чуємо Тебе, Кобзарю, крізь століття",- саме такими словами розпочалося свято вшанування пам'яті Батька української нації.Його творчість сьогодні,як ніколи є актуальною.У заході взяли участь працівники Будинку культури, бібліотеки с. Великі Бережці та учні школи.Ведуча заходу, науковий співробітник,Сікліцька Г.Т, пригадала  присутнім  основні  події з життя і творчості поета й  художника.Учні 5 класу декламували вірші Кобзаря, у виконанні вокального тріо "Мальви" прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка ,зокрема" Думи мої...","Плавай, плавай, лебедонько","Перебендя". Глядачі з цікавістю слухали інсценівку балади"Тополя".Наприкінці заходу всі присутні,вшановуючи пам'ять Пророка України,заспівали "Реве та стогне Дніпр широкий"