День вшанування Героїв Небесної Сотні

Дата: 21.02.2023 11:38

20 лютого - скорботний для України день. День вшанування Героїв Небесної Сотні. У Великобережецькому літературно - меморіальному музеї Олександра Неприцького -Грановського було організовано тематичну виставку"Вічна пам'ять полеглим за правду". Цього ж дня для учнів школи було проведено виховну годину"Небесна Сотня білих журавлів". На заході діти декламували вірші поетів - краян. На виховну годину запросили вчителя історії місцевої школи Ониськів О.А,яка детально пригадала криваві події 2014 року.Науковий співробітник музею Сікліцька Г.Т. розповіла дітям про нашого земляка Олександра Капіноса . Учні переглянули документальний фільм"Революція Гідності.20 лютого 2014". Хвилиною мовчання учасники  свята вшанували  усіх, хто поліг за Україну.