Постанова №77 Про дострокове припинення повноважень депутата Кременецької міської ради Сідорової Ірини Анатоліївни

Дата: 06.02.2023 12:06

Перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів

25 жовтня 2020 року

Кременецька міська територіальна виборча комісія

Кременецького району Тернопільської області

П О С Т А Н О В А

м. Кременець, вул. Шевченка, 67

15 год. 00 хв.

"05" лютого 2023 року                                                                                                    № 77

Про дострокове припинення повноважень депутата Кременецької міської ради Сідорової Ірини Анатоліївни згідно рішення двадцять дев’ятої сесії восьмого скликання Кременецької міської ради від 30.01.2023р. № 4268 та визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати.

До Кременецької міської територіальної виборчої комісії 1 лютого 2023 року надійшло рішення двадцять дев’ятої сесії восьмого скликання Кременецької міської ради від 31 січня 2023 р. №4268 та копія заяви Сідорової Ірини Анатоліївни, 24 грудня 1983 року народження, обраної депутатом Кременецької міської ради на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» про дострокове припинення повноважень депутата Кременецької міської ради.

Відповідно до частини 4 статті 283 Виборчого кодексу України, Кременецька  міська територіальна виборча комісія постановляє:

Відповідно до рішення двадцять дев’ятої сесії восьмого скликання Кременецької міської ради від 31 січня 2023 р. №182/02-25 визнати Сідорову Ірину Анатоліївну, 24 грудня 1983 року народження, депутата Кременецької міської ради в єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Тернопільської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність», такою, що достроково припиняє свої повноваження депутата Кременецької міської ради у зв’язку, з її особистою заявою про складання депутатських повноважень.

Визнати обраним та зареєструвати депутата Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року в єдиному виборчому списку (єдиному багатомандатному виборчому окрузі):

Визнати обраним депутатом Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області на перших виборах депутатів сільських, селищних, міських рад територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2020 року в єдиному одномандатному виборчому окрузі:

Ахметзянова Віталія Андрійовича, 16 лютого 1983 року народження, освіта вища, приватного підприємця, місце проживання: вул. Піщана 3, м. Кременець, Тернопільська обл., включеного до єдиного виборчого списку Тернопільської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»   наступного за черговістю в єдиному виборчому списку під номером 5.

3. Копію цієї постанови надіслати Сідоровій І. А.,  Ахметзянову В. А. та Тернопільській територіальній організації Політичної партії «Європейська Солідарність».

4. Цю постанову надіслати Центральній виборчій комісії та оприлюднити на сайті Кременецької міської ради Кременецького району Тернопільської області.

Голова Кременецької

міської територіальної

виборчої комісії                                                                                      О. А. Вальчук

Секретар Кременецької