СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.01.2023 14:12

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 16 січня  2023 року                                                                           № 8-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   20 січня 2023 року на  10.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступне питання:

1.1. Про затвердження міждисциплінарної команди для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.2. Про влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування, на виховання та спільне проживання у прийомну сімю.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.3. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.4. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої  дітини.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.5. Про затвердження висновку про визначення місця проживання малолітньої дитини.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.6. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.7.  Про представлення до нагородження Державною нагородою України «Мати-героїня».

Інформує: нач. відділу  молоді та спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.8. Про погодження плану заходів з благоустрою населених пунктів Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік

Інформує: нач. відділу ЖКГ Олександр ПУРДИК.

1.9.  Про  затвердження графіка руху автобуса на приміському автобусному маршруті загального користування № 9-7 «вул. Вербова – В. Бережці».

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.10. Про затвердження переліку об’єктів та видів громадських робіт для осіб,  на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.11. Про схвалення Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт на території Кременецької міської ради на 2023-2025 роки.

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.12. Про затвердження переліку об’єктів та видівсуспільно-корисних робіт для осіб, на яких накладене адміністративне стягнення та осіб, засуджених до кримінального покарання

Інформує: заст. міського голови Ігор ГУК

1.13. Про схвалення проекту змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2023 рік.

Інформує: нач. фінансового управління Надія ТІМАХОВА

1.14. Про розгляд звернення ФО-П Костецького Г.М. щодо скасування постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради.

Інформує: гол. спец.-юрисконсульт Мар’яна ПАЛЯНИЦЯ

1.15. Про надання допомоги на поховання.

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

1.16. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: начальник відділу кадрів Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                             Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК