СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 09.01.2023 11:18

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 9 січня  2023 року                                                                                  № 3-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   10 січня 2023 року об  11.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступне питання:

1.1. Про виведення особи, з числа дітей позбавлених батьківського піклування, з ДБСТ Пономарьової С.І.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.2. Про надання неповнолітній дитині дозволу на вчинення правочину.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.3. Про надання дозволу на реєстрацію дитини за прізвищем батька.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.4. Про надання дозволу на зміну місця реєстрації неповнолітньої дитини.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.5. Про закріплення права користування житлом за дитиною, позбавленою батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.6. Про закріплення права користування житлом за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Інформує: нач. служби у справах дітей Галина МЕЛЬНИК

1.7. Про затвердження опису, переліку форменого одягу,  зразку посвідчень, знаків розрізнення (шевронів), положення про забезпечення форменим одягом працівників відділу муніципальної інспекції, взаємодії зправоохоронними органами та цивільного захисту населення Кременецької міської ради

Інформує: нач. відд. муніципальної інспекції , взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту населення Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ

1.8. Про уповноваження посадових осіб, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення та затвердження Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення.

1.9. Про затвердження лімітів використання паливно-мастильних матеріалів та порядок експлуатації генераторів по закладах освіти Кременецької міської ради на 2023 рік.

Інформує: нач. відділу освіти Наталія Щербатюк

1.10. Про затвердження нормативів використання ПММ на роботу мініелектростанції для Центру надання соціальтних послуг Кременецької міської ради.

Інформує: нач. Центру надання соц.послуг Наталія ДРАНЧУК.

1.11. Про схвалення Програми підтримки та розвитку інформаційної сфери Кременеччини на 2023 – 2025 роки.

Інформує: заст. міського голови Микола МАТВІЮК

1.12. Про схвалення структури КНП «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради.

Інформує: нач. управління соц. захисту населення Роман НАБОК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  СОБЧУК І.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                             Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК