Привітання з Різдвом Христовим!

Дата: 07.01.2023 03:00

Христос Народився!!!

Від щирого серця вітаємо з Різдвом Христовим всіх, хто святкує сьогодні!

Минулоріч у це свято ми просили про диво кожен для себе, проте нині хочемо єдиного - ПЕРЕМОГИ нашій країні, яка принесе всім нам мир. Ми багато через що пройшли і вистояли, бо в нас - світло. Світло, яке не загасити терором, ракетами, залякуваннями.

Ми сьогодні творці потужних змін. Незламною волею, силою, мужністю, щоденною працею наближаємо ПЕРЕМОГУ, молимось та підтримуємо наших ЗАХИСНИКІВ і ЗАХИСНИЦЬ.

Нехай світло Різдвяної зірки проб’ється через темряву війни, осяє та обігріє ваші домівки теплом добра, любові та затишку. Щиро бажаємо, щоб по той бік телефонів рідні завжди чули голоси своїх відважних ЗАХИСНИКІВ та ЗАХИСНИЦЬ. А вже невдовзі всі наші воїни змогли зустрічати свята у родинному колі.

Сьогодні найкращі українські солдати роблять все можливе, щоб наблизити день, коли на нашій землі не залишиться жодного ворога.
         Славимо Господа нашого Ісуса Христа, віримо в ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ та дякуємо за те, що УКРАЇНА є, за те, що УКРАЇНА буде!

Христос народився! Славімо Його!!!