Відкриваються додаткові Пункти Незламності

Дата: 25.11.2022 14:49

Шановні мешканці Кременецької громади !

Кременецька міська рада інформує, що З 25 листопада 2022 року в місті Кременець відкриваються додаткові ПУНКТИ НЕЗЛАМНОСТІ за адресами:

1.) КП Благоустрій (вул. Потік Ірва, 2) відкрито 24 години на добу, там можна: зарядити мобільні телефони, погрітися та попити гарячого чаю.

2.) Бібліотека ім. Юліуша Словацького (вул. Шевченка, 18)  працює з 09:00 по 23:00, там можна: попити гарячого чаю та зарядити мобільний телефон.

3) Бібліотека по (вул. Дубенська  107), відкрито з 09:00 по 23:00 там можна: попити гарячого чаю та зарядити мобільний телефон.

4) Кременецька спеціалізована школа №2 (пров. Словацького, 8)  працює у вихідні: з 09:00 по 23:00 та будні: з 15:00 по 23:00. Є можливість попити гарячого чаю, зарядити мобільний телефон, наявне гаряче харчування (платно).

5) Волинський ліцей ім. Нестора Літописця с. Підлісці, (вул. Почаївська, 1 ) працює вихідні: з 09:00 по 23:00 та будні: з 15:00 по 23:00. Є можливість попити гарячого чаю, зарядити мобільний телефон.

6) Пункт Незламності, який знаходився в Кременецькому  ЦКіД( Будинок культури)  (вул. Шевченка, 58 ) перенесено в Кременецьку районну військову адміністрацію( вул.Шевченка, 56) відкрито 24 години на добу, там можна: зарядити телефони та попити гарячого чаю.

7)  Кременецький міський парк Пункт Незламності забезпечується працівниками ДСНС цілодобово.