СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 17.11.2022 08:58

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 16  листопада  2022 року                                                                   № 204-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування” скликати  чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради   18 листопада 2022 року о  14.00 год.  у залі засідань адміністративного приміщення Кременецької  міської ради за адресою вул. Шевченка, 56.

1. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

1.1. Про виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади.

Інформує: нач. економічного відділу Алла СТЕЦЮК

1.2. Про схвалення цільової соціальної програми  підтримки   молоді   та  національно-патріотичного виховання на 2023-2026 роки.

Інформує: нач. відділу спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.3. Про  схвалення   цільової соціальної програми підтримки сім’ї, протидії торгівлі людьми та домашньому насиллю на 2023-2026 роки.

Інформує: нач. відділу спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.4. Про схвалення цільової соціальної програми підтримки фізичної культури та спорту на 2023-2026 роки.

Інформує: нач. відділу спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.5. Про схвалення цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2023-2026 роки.

Інформує: нач. відділу спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.6. Про схвалення програми фінансової підтримки громадських спортивних організацій на 2023-2026 роки.

Інформує: нач. відділу спорту Андрій СТАНІСЛАВЕНКО

1.7. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

Інформує: нач. фінансвого управління Надія ТІМАХОВА

1.8. Про затвердження висновку органу опіки і піклування про доцільність призначення піклувальника.

Інформує: нач. юридичного відділу Олена ТАРТАК

1.9. Про надання дозволу на виносну та виїзну торгівлю новорічними ялинками та прикрасами.

Інформує: заст. міс.голови Ігор ГУК

1.10. Про догляд за об’єктами благоустрою зеленого господарства.

Інформує: нач. відділу ЖКГ Олександр ПУРДИК

1.11. Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою.

Інформує: нач. управління архітектури Павло РИМАР

1.12. Про погодження проведення проєктно-вишукувальних та будівельно-монтажних робіт на прокладання волокно-оптичної лінії зв’язку.

Інформує: нач. управління архітектури Павло РИМАР

1.13. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: нач. відділу кадрів  Ірина СОБЧУК.

2. Начальнику відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування  Ірині СОБЧУК запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                              Андрій СМАГЛЮК

Ірина СОБЧУК