Щодо проведення громадських слухань

Дата: 28.02.2022 16:34

У відповідності до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» у строк з 24.02.2022 р. по 25.03.2022 р. проводиться оприлюднення та розгляд детального плану території групи земельних ділянок для ведення індивідуального садівництва в с. Великі Млинівці Кременецької міської ради.

Замовник детального плану території Управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

Розробник детального плану території – ФОП Орловський І. В. смт. Білогір’я Хмельницької області.

Ознайомитися з детальним планом території можна в управлінні архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради або на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – заступник начальника управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради Василь БАСІК.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у строк з 24.02.2022 р. по 25.03.2022 р. в Кременецьку міську раду.

Громадські слухання по обговоренню пропозицій до детального плану території відбудуться о 14.00 годині 28.03.2022 р. в приміщенні Кременецької міської ради.