Протокол проведення 2-го засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради

Дата: 13.10.2021 16:56

проведення 2-го засідання конкурсної комісії

з проведення конкурсного відбору на посаду

директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради

від 13.10.2021 р.                                                                                           11.00 год.

Місце проведення – виставкова зала Кременецького краєзнавчого музею

Присутні члени комісії:

• МАТВІЮК М. М. – голова комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кременецької міської ради;
  • ОСТАПЧУК І. С. - секретар ради;
  • МІЩУК С. А. - методист відділу освіти Кременецької міської ради;
  • НЕПРИЦЬКА О. М. - директор Великобережецького літературно-меморіального музею Олександра Неприцького-Грановського;
  • СЄНІНА Т. Г. - директор літературно-меморіального музею Юліуша Словацького;
  • МЕДВЕДЬ Т. О. - член ГО «Рідна Кременеччина»;
  • БОЦЮК О. С. - член ГО «Княгиня»;
  • ЗАБЛОЦЬКИЙ А. Р. - член ГО «Молодь Кременеччини».

Відсутні члени комісії:

• СОБЧУК І. В. - начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Кременецької міської ради.

Секретар комісії:

• КОСТЮК А. С. - головний спеціаліст відділу культури і туризму Кременецької міської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Визначення способу голосування за кандидата на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

2. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради та заслуховування Програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

3.  Визначення переможця конкурсного добору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

За - «8» голосів;

Проти - «0» голосів;

Утримались - «0» голосів.

СЛУХАЛИ 1. Визначення способу голосування за кандидата на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

ІНФОРМУВАВ:

1. Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М., який зазначила, що на  другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує програми розвитку закладу культури на один і п’ять років. Вказав, що конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу  шляхом голосування. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.  Вніс пропозицію перейти до голосування щодо визначення способу голосування за кандидата на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

Комісією визначено спосіб голосування – відкритий.

За - «8» голосів:

Проти - «0» голосів;

Утримались - «0» голосів.

1. Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М. підняв питання про те, хто з кандидатів в якому порядку буде виступати.
  2. Кандидат ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. виявила бажання виступати першою, кандидат ЗАПОЛЬСЬКА І. М. не заперечувала.

СЛУХАЛИ 2. Проведення співбесіди з кандидатами на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради та заслуховування Програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

ІНФОРМУВАВ:

1. Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М. запросив для співбесіди та презентації  програми розвитку закладу культури на один і п’ять років кандидатів посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради ТЕРДОХЛІБ А. Ю. та ЗАПОЛЬСЬКУ І. М.
  2. ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. представила презентацію програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.
  3. ЗАПОЛЬСЬКА І. М. представила презентацію програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

СЛУХАЛИ 3. Визначення переможця конкурсного добору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

ІНФОРМУВАВ: Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М., що конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради заслухала програми розвитку установи «Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради» на один і п’ять років представлену кандидатами ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. ЗАПОЛЬСЬКОЮ І. М. та провела співбесіди.

Підсумки голосування за кандидата ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

За - «8» голосів;

Проти - «0» голосів;

Утримались – «0» голосів.

Підсумки голосування за кандидата ЗАПОЛЬСЬКУ І. М., на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради:

За - «0» голосів;

Проти - «0» голосів;

Утримались - «2» голосів.

ВИРІШИЛИ:

1. Визнати переможцем конкурсного відбору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради ТЕРДОХЛІБ Аліну Юріївну.

2. Рекомендувати міському голові СМАГЛЮКУ А. М. призначити ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради як таку, що обрано переможцем за конкурсним відбором, і укласти з нею контракт строком на 5 років.