Розпорядження Кременецького міського голови про скликання чергової тридцятої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання

Дата: 02.10.2017 16:31

КРЕМЕНЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСТЬ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02 жовтня 2017 року                                                               №200-ОД

Про скликання чергової

тридцятої сесії

Кременецької міської ради

VІІ скликання

Відповідно до частини 4 статті 46 та пункту 8 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1. Скликати тридцяту сесію міської ради VІІ скликання 11 жовтня 2017 року о 10.00 год. в сесійній залі Кременецької міської ради за адресою вул.Шевченка, 67.

2. На розгляд ради винести такі питання:

1. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин міста Кременець».

Доповідає: начальник юридичного відділу міської ради Тартак О.С.

1. Про передачу та прийняття міжбюджетних трансфертів на матеріально-технічні потреби НВК «Кременецька ЗОШ І-ІІІ ступенів №5-ДНЗ».

Доповідає: начальник юридичного відділу міської ради Тартак О.С.

1. Про розгляд рішення Кременецької районної ради №277 від 29 серпня 2017 року «Про розгляд депутатського звернення Савчука В.М.».

Доповідає: начальник юридичного відділу міської ради Тартак О.С.

1. Про затвердження Статуту Кременецької ДЮСШ в новій редакції.

Доповідає: начальник юридичного відділу міської ради Тартак О.С.

1. Про затвердження Правил утримання вулиць та доріг м.Кременець.

Доповідає: заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про затвердження проектної заявки ОСББ «Центр міста».

Доповідає: заступник міського голови Шевчук В.М.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №849 від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми соціальної підтримки людей похилого віку «Допомога» на 2017 рік».

Доповідає: начальник  управління праці та соціального захисту населення Литвиненко Б.В.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №852 від 23 грудня 2016 року «Про затвердження міської Програми соціальної підтрмки малозахищених верств населення «Турбота» на 2017 рік».

1. Про хід виконання «Програми  соціально-економічного та культурного розвитку міста Кременець на 2017 рік та основні напрямки розвитку на 2018-2019 роки», затвердженої рішенням Кременецької міської ради від 23 грудня 2016 року №847, за підсумками І півріччя 2017 року».

Доповідає: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності міської ради Стецюк А.С.

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради №588 від 04 серпня 2016 року «Про затвердження Програми захисту населення і територій міста Кременець від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2016-2020 роки».

Доповідає: начальник відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи Лановецький Ю.Я.

1. Про заборону розміщення пересувних цирків з тваринамми на території міста Кременець.

Доповідає: заступник міського голови Риндич Я.В.

1.  Про списання з балансу бібліотек відділу культури і туризму Кременецької міської ради застарілої та зношеної літератури.

Доповідає: начальник відділу культури і туризму Бобровська Г.В.

1.  Про внесення змін до рішення сесії міської ради №1407 від 08 серпня 2017 року «Про схвалення Програми підтримки державної політики в сфері пенсійного забезпечення мішканців м.Кременець на 2017-2019 роки».

Доповідає: начальник фінансового управління міської ради Тімахова Н.Ю.

1.  Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 868 від 23 грудня 2016 року «Про міський бюджет на 2017 рік».

Доповідає: начальник фінансового управління міської ради Тімахова Н.Ю.

1.  Про розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ та організацій.

Доповідають: керівники відділів виконавчих органів міської ради.

16. Різне.

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової тридцятої сесії Кременецької міської ради VІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови (Шевчук В.М., Риндич Я.В.) та керівникам структурних підрозділів міської ради : фінансовому управлінню (Тімахова Н.Ю.), юридичному відділу (Тартак О.С.), управлінню праці та соціального захисту населення (Литвиненко Б.В.), відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності міської ради (Стецюк А.С.), відділу з питань цивільного захисту населення, взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційної роботи (Лановецький Ю.Я.), відділу культури і туризму (Бобровська Г.В.), відділу земельних ресурсів і охорони навколишнього середовища (Сімчук С.Д.) своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                               О.А.КОВАЛЬЧУК

З розпорядженням ознайомлені :

Шевчук В.М.

Риндич Я.В.