Реконструкція очисних споруд

Дата: 06.07.2018 15:58

Кременець отримав унікальну нагоду побороти екологічну небезпеку, котра нависала над містом, прилеглими селами та сягала сусідніх районів впродовж десятиліть. Згідно Розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 червня 2018 р. №423-р,  4,899,100 млн. грн. із держбюджету виділили на реконструкцію міських очисних споруд м. Кременець (ІІ пусковий комплекс, коригування зі зміною технології), (реконструкція блоку ємностей, секція 1 та будівництво повітродувної станції).

Кременецьким міським головою Олексієм Ковальчуком та колективом Кременецької міської ради проведена об`ємна робота щодо залучення коштів для подальшої успішної реалізації суспільно важливого проекту.

Попереду величезний обсяг робіт, проте він буде не лише надзвичайно результативним, а довго працюватиме для прийдешніх поколінь.