Рішення виконавчого комітету «Про встановлення економічно-обгрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кременець, Тернопільської області»

Дата: 28.09.2017 15:35

КРЕМЕНЕЦЬКА  МІСЬКА  РАДА

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

РІШЕНЕНЯ

від  26 вересня  2017 року                                                                     № 772

«Про встановлення економічно-обгрунтованих

тарифів на послуги з утримання будинків і споруд

та прибудинкових територій м. Кременець,

Тернопільської області»

Розглянувши клопотання та розрахунки КП «Кременецька оселя» про прийняття проекту рішення про встановлення економічно-обгрунтованих  тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у м. Кременець Тернопільської області, керуючись підпунктом «а» пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 7, 21, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», виконавчий комітет Кременецької міської ради

ВИРІШИВ :

1. Затвердити та встановити з 1 жовтня 2017 року економічно-обгрунтовані тарифи структури собівартості витрат на послуги по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій у м. Кременець, Тернопільської області згідно з додатком 1.

2. Затвердити побудинковий тариф структури витрат на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій згідно з додатком 2.

3. Затвердити тариф-розрахунок плати на послуги по утриманню будинків, споруд та прибудинкових територій підприємствами і установами, приміщення яких вбудовані в будинки комунальної власності.

4. Затвердити коригуючи коефіцієнти оплати за надані послуги по обслуговуванню будинків, споруд та прибудинкових територій для :

- будинків не обладнаних підвальними приміщеннями – 0,97;

- будинків з кухонною каналізацією при відсутності ван та туалетів – 0,90;

- квартир розташованих в цокольних , мансардних поверхах та мезонінах - 0,70;

- будинків ветхого та аварійного фонду – 0,50;

5. Дозволити надання додаткових послуг по замовленню населення згідно прейскуранту цін.

6. Опублікувати дане рішення (із додатком) у засобах масової інформації.

7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Шевчука В.М.

Міський голова                                                               О.А.КОВАЛЬЧУК

В.Шевчук