Дата: від до Скинути

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Кременецька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території для будівництва  групи індивідуальних житлових будинків по вул. Осовиця в м. Кременець Тернопільської області» розроблений ФО-П Омелян М. А., м. Тернопіль. Підставою для проектування вищезазначеної документації є рішення сесії Кременецької міської ради від 11.10.2018 №2649 «Про надання дозволу на розроблення детального плану території під будівництво групи індивідуальних житлових будинків по вул. Осовиця в м. Кременець».

10:24 30.08.2019