Дата: від до Скинути

Більше 100 людей працюють над тим, аби військова аптечка врятувала життя захиснику України – чийогось сина, батька, чоловіка, нареченого чи друга

Щоб аптечка не промокла потрібна спеціальна тканина. Її придбав Daniel Potkanski, який з польською молоддю організували благодійні акції та на залучені кошти закупили цей матеріал. З тим, щоб ця тканина потрапила до нас (як і решта гуманітарної допомоги), постійно допомагають волонтери-перевізники, які це все доставляють із-за кордону.

17:01 24.06.2022

Сьогодні відповідно до графіку в місті Кременець працювала Тернопільська обласна організація Товариства Червоного Хреста України

Працівники та  волонтери даної організації допомагали внутрішньо-переміщеним особам у зборі та оформленні необхідної  документації для отримання матеріальної допомоги, яка надаватиметься за сприяння Швейцарського Червоного Хреста.

20:00 22.06.2022

Сьогодні вшанували пам’ять жертв розстрілів у Кременецькій тюрмі

81 рік тому, коли розпочалася німецько-радянська війна, на заході України радянські каральні органи влаштували масові арешти українців і розстріли в’язнів у тюрмах. Втікаючи від німців, а це була поспішна евакуація, радянські війська і органи більшовицької влади вбили, за даними дослідників, майже 22 тисячі політичних в’язнів, які перебували у тюрмах Львівської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Івано-Франківської областей. Останні дні червня 1941 року називають трагедією на західних теренах України.

16:51 22.06.2022