Героя з Кременеччини вшанували у Києві в день його народження

Дата: 11.03.2018 20:47

Пам'ять Героя Небесної Сотні Олександра Капіноса із с. Дунаїв, що на Кременеччині, у день його народження, 10 березня, вшанували не лише на малій батьківщині. Вечір пам'яті Сашка «Раз добром нагріте серце вік не прохолоне» відбувся того ж дня у Києвському Музеї Івана Гончара. Про це нас своїй сторінці у Фейсбук повідомив Володимир Барцьось.

«Приємно бачити друзів і однодумців із усієї України. Нас усіх згуртувала і зібрала у стольний град спільна справа честі і пошани до нашого друга. Гарне і добірне товариство зібрав ти друже на свій День народження: родичів, друзів, близьких тобі людей, хто тебе знає, любить і поважає. Зібралися люди споріднені духовно, українці-однодумці. Було усе по-родинному, співали пісень прославлені кобзарі, бандуристи, лірники, барди, Живосил Лютий, Тарас Силенко та інші, читали твори з творчості Тараса Шевченка» – пише Володимир Барцьось.

Друзі, котрі зібралися на захід згадували свого товариша, його вчинки та приклад, котрий він за життя подавав і продовжує подавати молоді.

Нагадаємо, Олександр Капінос, псевдо «Кремінь» – Герой Небесної Сотні. Член 35-ї штурмової сотні «Волинська січ» Cамооборони Майдану. Увечері 18 лютого 29-річний сміливець отримав поранення в голову поблизу Будинку профспілок і вранці, перенісши складну операцію, помер.