26.09.2017 року відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 26.09.2017 18:38

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол № 54 від  26 вересня 2017 року

1

Про затвердження експертного звіту, робочого проекту «Капітальний ремонт Кременецької ЗОШ І-ІІІст. № 3у м. Кременець по вул. Замковій, 41 (заміна вікон та утеплення фасадів)».

767

2

Про затвердження експертного звіту, робочого проекту «Капітальний ремонт Кременецької ЗОШ І-ІІІст. № 4у м. Кременець по вул. Лятуринської, 11 (заміна вікон та утеплення фасадів)».

768

3

Про перенесення септику по вул. Ст. Детюка, 1 та затвердження протоколу комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Кременець № 4 від 29 серпня 2017 року.

769

4

Про погодження Технічних правил утримання вулиць та доріг  м. Кременець.

770

5

• затвердження проектної заявки ОСББ «Центр міста».

771

6

Про встановлення економічно-обгрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Кременець, Тернопільської області.

772

7

Щодо затвердження протоколу № 5 засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Кременець від 23 вересня 2017 року.

773

8

Про затвердження дефектного акту та локального кошторису по підпірній стіні по вул. Дубенська.

774

9

Про участь матері у вихованні малолітньої Вербицької Вероніки Вікторівни.

775

10

Про участь у вихованні онуки Кайдан Оксани Павлівни.

776

11

Про надання дозволу Орленко Ользі Олександрівні на відмову від спадщини після смерті батька.

777

12

Про визначення місця проживання малолітньої дитини Нановської Тетяни Сергіївни.

778

13

Про доцільність позбавлення батьківських прав Фещука Олексія Анатолійовича.

779

14

Про затвердження висновку про вартість комплексу гаражів, що знаходяться за адресою вул Коцюбинського 11 Б м. Кременець.

780

15

Про розгляд заяв щодо дозволу на здійснення виносної торгівлі в місті Кременець.

781

16

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2017 рік.

782

17

Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, які підписали контракт із Збройними силами України.

783

18

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення на поховання у м. Кременець.

784

19

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення у м. Кременець.

785

20

Про надання адресної грошової допомоги у розмірі вартості до 100 поїздок міським автомобільним транспортом по м. Кременець у межах одного календарного року.

786