На території Кременецької громади створили добровільну пожежну команду!

Дата: 18.08.2022 14:11

На території Кременецької громади, створили добровільну пожежну команду!

Виконавчим комітетом Кременецької міської ради від 28 червня 2022 року було прийнято рішення «Про створення добровільної пожежної охорони Кременецької міської територіальної громади».

Сьогодні 18 серпня 2022 року на території Гаївського старостинського округу с. Гаї  відбулось відкриття першого добровільного пожежного підрозділу.

Начальнику добровільної пожежної команди с. Гаї – старості Гаївського старостинського округу Ксьонзику Олександру Павловичу Кременецьким РУ ГУ ДСНС у Тернопільській області було передано ключі від пожежного автомобіля та форму для добровільної пожежної команди.

Важливо розуміти, що значна частка пожеж виникає саме у сільській місцевості, де здебільшого відсутні пожежні частини. Щоб доїхати до місця виклику, вогнеборці часом долають десятки кілометрів та втрачають дорогоцінні хвилини, які можна було б використати для допомоги постраждалим. Одним із інструментів, який би зміг вплинути на зменшення показників смертності через пожежі, є залучення добровільних пожежних бригад.