Продовжуємо новий формат ведення прямих ефірів

Дата: 17.08.2022 14:00

Шановні жителі Кременецької громади, разом з вами продовжуємо новий формат ведення прямих ефірів.

Другий ефір заплановано на четвер 25 серпня о 18.00 годині з офіційної сторінки Кременецької громади

Пишіть свої питання прямо зараз і до 21 серпня включно під цим анонсом:

- на офіційній сторінці Кременецької громади https://www.facebook.com/kremenets.gromada

- на особистій сторінці міського голови https://www.facebook.com/smaglyk.5209

- на офіційному веб-сайті Кременецької міської ради.

Питання мають стосуватися повноважень міської ради.

Коментарі:

Олена
2022-08-21 18:06:40

Доброго дня! Хочу підняти 2 питання, які дуже турбують батьків, в кого маленькі діти: 1. Хто відповідає за стан дитячого майданчику «Roshen”? Як повпливати на регулярне прибирання дитячого майданчика? Та хто зобов‘язаний робити там хотя би косметичний ремонт? Якось виставляла допис з приводу того, що майданчик знаходиться, майже в аварійному стані, і малим дітям, там знаходитись не зовсім безпечно, то мені відповіли, що той майданчик не належить нікому. Значить, чисто теоретично, будь хто, може прийти, знести майданчик та побудувати щось своє??? Та друге запитання: 2. В центрі міста, на площі, щодня, коли ввімкнуті фонтани, діти влаштовують там дике купання! Бігають напівоголені, підставляють над фонтанами свої «задні місця», валяються у воді, закривають ногами самі фонтани, та інші не виховані речі! Я, та багато моїх знайомих, вважаємо, що влаштовувати таку «вакханалію» на площі, де відспівують наших героїв - не доречно та не достойно! Ще не вистачає, щоб батьки дітей, котрі там влаштовують цей безлад, розклали лежаки та загорали! Будь ласка, прийміть міри, і хотя би поставте табличку «КУПАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО» Тому що хочеться прийти на площу, та відпочити, а не спостерігати за голими дітьми! Чекаю відповіді! Гарного дня!