Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації

Дата: 08.08.2022 15:25

Відповідно до ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» Кременецька міська рада повідомляє  про початок громадського обговорення щодо врахування громадських  інтересів  у проекті  містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Військова в с. Білокриниця Кременецького району Тернопільської області» розроблений ФОП Орловський І. В. м. Білогір’я.

Підставою для проектування вищезазначеної документації є рішення сесії Кременецької міської ради від 28.10.2021 №2643.

Замовник розроблення детального плану території – управління архітектури, житловво-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради.

З  проектом містобудівної документації можна ознайомитись в управлінні архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Потік Ірва, 35 в період з 08.08.2022 р. по 07.09.2022 р. та на офіційному сайті Кременецької міської ради.

Пропозиції подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом з обґрунтуванням відповідно до вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил у період з 08.08.2022 р. по 07.09.2022 р. до управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Потік Ірва, 35.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – заступник начальника управління Василь БАСІК.

Обговорення пропозицій до детального плану території відбудуться о 15.00 год. 08.09.2022 р. в приміщенні Кременецької міської ради за адресою: м. Кременець, вул. Шевченка, 67.