Дата: 01.08.2022 14:55

Сьогодні відбулося чергове засідання виконавчого комітету,
                                          де було розглянуто ряд питань згідно переліку:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 46  від  01 серпня  2022 року

1.

Про затвердження комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Кременецької міської ради у новому складі.

689

2.

Про виведення особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування з ДБСТ сім’ї  Пономарьових.

690

3.

Про надання дозволу на реєстрацію народження дитини за прізвищем батька.

691

4.

Про призначення опікуном  дитини-сироти.

692

5.

Про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування.

693

6.

Про призначення опікуном малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування.

694

7.

Про запровадження послуги з патронату над дитиною у Кременецькій міській теритріальній громаді.

695

8.

Про внесення змін до «Місцевої програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприєства «Кременецький центр первинної медико-санітарниої допомоги» Кременецької міської ради на період 2022-2024 роки», затвердженої рішенням сесії міської ради від 03 грудня 2021 року № 2896.

696

9.

Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

697

10.

Про демонтаж самовільно встановленої огорожі.

Переноситься на доопрацювання

11.

Про надання дозволу на порушення об’єкту благоустрою території по вул. Шевченка, 71 (ФОП Ляшишин Олена Віталіївна).

Переноситься на доопрацювання

12.

Про надання допомоги на поховання.

698

13.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

699

Міський голова                                                                     Андрій СМАГЛЮК