Заходи з нагоди Дня Української Державності!

Дата: 28.07.2022 11:04

Сьогодні, саме на вшанування видатного державотворця Київського князя Володимира Великого у День Хрещення Київської Руси–України – 28 липня – встановлено День Української Державності.

Славетний день тисячолітньої традиції Української державності.

День Української Державності - свято нове. Президент Володимир Зеленський оголосив про його заснування 24 серпня 2021 року, у 30-ту річницю Незалежності України. 25 серпня глава держави вніс законопроєкт щодо встановлення Дня Української Державності до парламенту та Верховна Рада підтримала його.

З нагоди свята Кременецька громада провела урочистості в яких взяли участь представники влади, а саме: міський голова Андрій Смаглюк, голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак та голова районного ради Світлана Кебалюк, які привітали громаду із цим чудовим святом і побажали стійкості й сили нашій державності, міцності, миру та добробуту Україні й кожному з нас!