КРЕМЕНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА ІНФОРМУЄ

Дата: 29.06.2022 09:54

КРЕМЕНЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

ІНФОРМУЄ

На виконання рішення сесії Кременецької міської ради № 3859 від 03.05.2022 року Управлінням соціального захисту населення та охорони здоров'я Кременецької міської ради було підписано договір  з ТОВ "Тер Аудит" на послугу з проведення аудиту (ревізії) фінансово-господарської діяльності комунального некомерційного підприємства "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради.

Аудит діяльності проводиться за період з 01 липня 2021 року по 31 березня 2022 року по наступних питаннях фінансово-господарської діяльності:

• дотримання вимог чинного законодавства з питань нарахування та виплати заробітної плати;
  • повнота та своєчасність відображення інформації у облікових регістрах фінансової та бюджетної звітності;
  • дотримання вимог ЗУ “Про колективні договори та угоди”, “Про оплату праці”, норм і гарантій передбачених генеральною, галузевими (міжгалузевими) угодами і територіальними угодами, трудового законодавства.

Термін здійснення перевірки з 07 червня 2022 року до 07 липня 2022 року.

Інформацію щодо надання медичної допомоги, виробничої, трудової та іншої статутної  діяльності комунального некомерційного підприємства "Кременецька опорна лікарня" Кременецької міської ради просимо надсилати на електронну пошту:

pilgy_kremrada@ukr.net