Кременецька міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 03.06.2022 15:38

Відділ культури і туризму Кременецької міської ради оголошує конкурс на посаду директора Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського

Кваліфікаційні вимоги до кандидата:

Посаду керівника Закладу може обіймати особа яка:

- має вищу освіту;

- стаж роботи у сфері культури та стаж педагогічної роботи не менше трьох років;

- володіє державною мовою;

- здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника Закладу особа, яка:

• за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління державним чи комунальним закладом культури, а саме центрального органу виконавчої влади, органу влади Автономної Республіки Крим, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування (далі - орган управління).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі  упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу подають в відділ культури і туризму Кременецької міської ради подають наступні документи:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Перелік документів, є вичерпним. Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси  відділу культури і туризму Кременецької міської ради у встановлений строк:                             м. Кременець, вул. Шевченка, 93, e-mail: vkt.kremrada@gmail.com

Термін формування конкурсної комісії здійснюється протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.

Дата початку приймання документів з 03 червня  2022 року по 02 липня 2022 року (включно).

Дата початку формування конкурсної комісії з 06 червня 2022 року.

На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду директора Кременецької школи мистецтв ім. М. Вериківського на відповідність кваліфікаційним вимогам.

На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Звітність за 1 квартал 2022р.

Матеріально – технічна база Кременецької школи мистецтв ім.. М. Вериківського станом на 01.01.2022 р.

Умови праці директора Кременецької школи мистецтв ім. М.Вериківського