Дата: 08.04.2022 15:56

Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету, на якому були розглянуті наступні питання:

рішень виконавчого комітету Кременецької міської ради,

включених у протокол  № 39  від  08 квітня  2022 року

1.

Внесення змін до рішення виконавчого комітету від 08.06.2021 року № 242 «Про вартість проїзду у міському пасажирському автомобільному транспорті».

592

2.

Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Кременецькій міській територіальній громаді.

593

3.

Про забезпечення харчуванням тимчасово (внутрішньо) переміщених осіб, які тимчасово розміщуються у закладах освіти, що фінансуються з бюджету Кременецької міської територіальної громади.

594

4.

Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 18 від 24.12.2020 року  «Про затвердження Програми захисту населення і території Кременецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки».

595

5.

Про виділення паливно-мастильних матеріалів з матеріального резерву Кременецької міської ради.

596

6.

Про схвалення уточненого фінансового плану КНП «Кременецького ЦПМСД» Кременецької міської ради на 2022 рік.

597

7.

Про внесення змін до Програми  вдосконалення казначейського обслуговування коштів місцевих бюджетів на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням сесії міської ради від 12 лютого 2020 року № 3711.

598

8.

Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік.

599

9.

Про функціонування прийомної сім’ї та укладення договору на виховання та спільне проживання дітей.

600

10.

Про закінчення опалювального періоду 2021-2022 року у Кременецькій міській територіальній громаді.

601

11.

Про зарахування на квартирний облік Валігуру Д.М.

602

12.

Про зарахування на квартирний облік Валігуру М.М.

603

13.

Про надання допомоги на поховання.

604

14.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення міської територіальної громади (програма «Турбота»).

605

15.

Про простій у зв’язку з введенням воєнного стану в Україні.

606

16.

Про звернення до Ради оборони Тернопільської області та Тернопільської обласної військової адміністрації.

607

Міський голова                                                                 Андрій СМАГЛЮК