Відбулася панахида за кременчанином, воїном-кіборгом В’ячеславом Мельником.

Дата: 20.01.2022 14:58

Відбулася панахида за кременчанином, воїном-кіборгом В’ячеславом Мельником, який загинув 20 січня 2015 року у Донецькому аеропорту та усіма учасниками бойових дій, які ціною свого життя відстоювали територіальну цілісність та свободу України.

В’ячеслав Мельник нагороджений (посмертно) нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту», медаллю «122 окремий аеромобільний батальйон 81 бригада», медаллю «За жертовність і любов до України», медаллю «За службу Україні». Включений до списку «Народний Герой України».

Міський голова Андрій Смаглюк, заступник голови райдержадміністрації Алла Злочевська поклали квіти до могили та спільно з присутніми вшанували пам'ять загиблого.

«Із щемом в серці пам’ятаємо кожного воїна, який загинув. Українські бійці показали незламність. Боронили свої позиції, аж поки не впала диспетчерська вежа…»