Скликання чергової вісімнадцятої сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 19.01.2022 11:08

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  17 січня  2022  року                                                                № 6-ОД

Про скликання чергової вісімнадцятої  сесії

Кременецької міської ради VIII скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати чергову вісімнадцяту сесію Кременецької міської ради VІІІ скликання 27  січня  2022 року о 10.00 год. в  залі засідань   адміністративного приміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2. На розгляд ради винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради № 18 від 24 грудня 2020 року «Про затвердження Програми   захисту населення і територій  Кременецької територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки»

Доповідає:  Юліан ЛАНОВЕЦЬКИЙ – Начальник відділу з питань ЦЗ та взаємодії з правоохоронними органами.

2. Про внесення змін в Положення про управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин Кременецької міської ради

Доповідає: Павло РИМАР -  Начальник  управління архітектури, житлово-комунального господарства  та земельних відносин.

3. Про внесення змін до структури та загальної  чисельності працівників  апарату Кременецької  міської ради  її виконавчих органів на 2022 рік

Доповідає: Ірина СОБЧУК – Начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування

4. Про затвердження Порядку розроблення місцевих цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання

Доповідає:  Алла СТЕЦЮК  –  Начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та   проектного менеджменту.

5. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно-корисних робіт на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік

Доповідає:  Ігор ГУК  - Заступник міського голови.

6. Про затвердження Концепції розвитку цифрових компетентностей жителів Кременецької міської територіальної громади

Доповідає:  Ігор ГУК  - Заступник міського голови.

7. Про затвердження місцевої програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення Кременецької міської територіальної громади на 2022-2025 роки.

Доповідає:  Ігор ГУК  - Заступник міського голови:

8. Про затвердження угод, договорів, укладених міським головою

Доповідає:  Олена ТАРТАК – Начальник  юридичного відділу

9. Про норматив і порядок відрахування частини  прибутку (доходу) комунальних підприємств Кременецької міської ради на 2022 рік

Доповідає:   Ігор ГУК  - Заступник міського голови.

10. Про передачу проєкто-кошторисної документації

Доповідає:   Ігор ГУК  - Заступник міського голови.

11. Про передачу та прийняття міжбюджетних  трансфертів

Доповідає:  Олена ТАРТАК – Начальник  юридичного відділу

12. Про затвердження складу Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Кременецької міської ради в новій редакції

Доповідає:  Олена ТАРТАК – Начальник  юридичного відділу

13. Про внесення змін до рішення сесії від 22 жовтня 2021 року № 2614 «Про затвердження «Програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на 2022-2024 роки»

Доповідає:  Роман НАБОК – Начальник управління соціального захисту населення

14. Про внесення змін до рішення сесії від 22 жовтня 2021 року № 2613 «Про затвердження «Програми «ВЕТЕРАН» на 2022-2024 роки»

Доповідає:  Роман НАБОК – Начальник управління соціального захисту населення

15. Про затвердження Положення  з обстеження земельних ділянок на території Кременецької міської  територіальної громади

Доповідає:  Павло Римар  - Начальник управління архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин.

16. Про затвердженя  Програми організації  громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік

Доповідає:   Микола МАТВІЮК - заступник міського голови  з питань діяльності органів виконавчої влади

17. Про внесення змін до місцевого бюджету Кременецької міської територіальної громади  на 2021 рік.

Доповідає:  Надія ТІМАХОВА. – начальник фінансового управління

18. Про звіт заступника міського голови  з питань діяльності органів виконавчої влади «Про проведену роботу та виконання посадових обов’язків за 2021р.»

19. Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.

20. Різне

3. Секретарю Кременецької міської ради оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання чергової вісімнадцятої сесії  Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова  ради                                                                 Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Ігор ОСТАПЧУК