«Кременецькі передзвони»

Дата: 14.01.2022 16:23

Неповторна атмосфера величі різдвяних свят14 січня 2022 року об’єднала всіх учасників та глядачів Кременецької громади на фольклорно-мистецькому святі «Кременецькі передзвони».

Кажуть, що справжнє свято Різдва не достатньо побачити, його потрібно відчути. Воно завжди особливе. Це час, коли все навкруги наповнює атмосфера духовності, традицій, святкових заходів та емоцій, які неодмінно залишаються у серці кожного!

Урочисто, піднесено, велично лунали колядки та щедрівки у виконанні учасників фестивалю. Міський голова Андрій Смаглюк, Кременецьку громаду  привітав з різдвяними святами, урочисто засіяв пшеницею та вручив подяки колективам, які взяли участь у святкуванні.

На святі гості та учасники дійства мали можливість почастуватись смачною кутею та зігрітись гарячим чаєм.

Також, взяли участь в заході і привітали присутніх зі святами голова райдержадміністрації Віталій Кудлак та голова районної ради Світлана Кебалюк. Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису