Заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 15:58

Місцеве самоврядування – це найбільш необхідна і наближена до людей владна структура, яка об’єднує надію на покращення свого життя, відстоювання і захист власних інтересів.

7 грудня у сесійній залі міської ради відбувся урочистий захід, присвячений Дню місцевого самоврядування. Захід зібрав представників органів місцевого самоврядування громади – депутатів, старост, керівників та представників відділів і управлінь, комунальних установ міської ради.

З вітальним словом до учасників зібрання звернувся голова міської ради Андрій Смаглюк, голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак, секретар міської ради Ігор Остапчук та староста Дунаївського старостинського округу Сергій Плетюк.

Вітаючи депутатський корпус і працівників органів місцевого самоврядування, голова міської ради Андрій Миколайович підкреслив, що працівники місцевого самоврядування,  депутати та виконавчий комітет міської ради вирізняються високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю за доручену справу. Подякував усім за самовіддану працю на благо розвитку Кременецької громади та побажав усім міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у подальшій роботі.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня місцевого самоврядування представників органів місцевого самоврядування було нагороджено подяками.

Гарний настрій усім присутнім подарував невеличкий концерт.