Заходи з нагоди Дня Збройних Сил України

Дата: 06.12.2021 14:12

Сьогодні, 6 грудня в Кременецькій громаді відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Збройних Сил України.

В сесійній залі Кременецької міської ради міський голова Андрій Смаглюк, голова районної державної адміністрації Віталій Кудлак, перший заступник міського голови Олександр Маринюк, секретар ради Ігор Остапчук та голова ГО "Спілка учасників бойових дій АТО Кременецького району" Іван Білосевич висловили глибоку шану та повагу всім, хто несе військову службу в зоні АТО, та всім, хто нині зміцнює обороноздатність країни та вручили почесні подяки та медалі «за сприяння Збройним силам України» та поклали квіти до пам’ятника «Борцям за незалежність України» та меморіальної дошки загиблих АТО.

Присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Українська армія стала національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України. Бажаю усім вам здоров’я, незламної волі та звершення усіх ваших мрій і побажань.