Відбулося перше пленарне засідання 17 сесії Кременецької міської ради

Дата: 03.12.2021 15:07

03 грудня відбулося перше пленарне засідання 17 сесії Кременецької міської ради під головуванням міського голови Андрія Смаглюка.

На засідання прибуло 31 депутат, що дало змогу розпочати чергову сесію.

В порядку денному розглянуто понад тридцять питань. Серед яких були питання:

- Про затвердження змін до Міської програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кременецька опорна лікарня» Кременецької міської ради на період 2021-2023 роки.

- Про затвердження місцевої Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Кременецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Кременецької міської ради на період 2022-2024 роки.

- Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Кременецької міської територіальної громади Тернопільської області на 2022 – 2024 роки»

- «Про затвердження програми фінансової підтримки громадських спортивних організацій Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік»

- Про затвердження кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція електромереж вуличного освітлення в с. Бонівка вул Мануїльського, вул. Будівельна, вул. Садов, вул. Лісна, вул. Молодіжна Кременецького району Тернопільської області (Коригування)»

- Про затвердження кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція електромереж вуличного освітлення в с. Зеблази вул Великі Зеблази, вул. Малі Зеблази, Кременецького району Тернопільської області (Коригування)»

- Про затвердження кошторисної документаціїза робочим проектом«Реконструкція електромереж вуличного освітлення в с. Чугалі вул Сокілля, вул. Весела, вул. Центральна вул. Лісна, вул. Хутірська Кременецького району Тернопільської області (Коригування)»

Окрім того депутати міської ради погодили звіт першого заступника міського голови Олександра Маринюка та заступника міського голови Ігоря Гука.

Засідання було перенесено на друге пленарне яке відбудеться найближчим часом.Фото без описуФото без описуФото без опису