На Кременеччині допомогли знайти роботу 16 особам з інвалідністю

Дата: 03.12.2021 15:05

Третього грудня ми щороку відзначаємо Міжнародний день осіб з інвалідністю. У служби зайнятості таким особам сприяють у підборі підходящої роботи відповідно до їх професійних навичок і знань, рекомендацій медико-соціальної експертної комісії та індивідуальної програми реабілітації, побажань людини; організовують професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації; залучають до посильної тимчасової зайнятості, навчають техніці пошуку роботи та самопрезентації, сприяють у започаткуванні власної справи.

Аби наблизити соціальні послуги до громадян, в об’єднаних територіальних громадах облаштовані робочі місця для представників служби зайнятості, які у визначені дні надають відповідні консультації жителям громад, у тому числі й особам інвалідністю.

З початку цього року послугами служби зайнятості Кременеччини скористалась 41 особа з інвалідністю, 16 – працевлаштовано, 13 - проходили професійне навчання. Для 20 безробітних згаданої категорії продовжується пошук підходящої роботи.

На 29 листопада 2021 року роботодавці області пропонують роботу для 53 осіб з інвалідністю. Найбільше таких вакансій зареєстровано у м. Тернополі та Тернопільському районі – 36 вакансій. Своїм працівникам роботодавці готові платити до 9,4 тис. грн. Найбільша потреба в контролерах з енергонагляду, слюсарях з рухомого складу, продавцях та водіях автотранспортних засобів.

Відділ організації працевлаштування населення

Кременецької районної філії