Шановні працівники сільського господарства Кременецької громади, ветерани галузі!

Дата: 21.11.2021 09:00

Прийміть найтепліші вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Аграрна галузь – це фундамент економіки України і запорука добробуту українців. Тому День працівників сільського господарства – це, насамперед, визнання державою звитяжної хліборобської праці.

Робота в полі чи на фермі не є легкою та потребує від людини певних знань і досвіду, а також особливого ставлення до землі. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника – залишаються взірцем для багатьох.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї! Нехай ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

Щастя і добра вам, дорогі трудівники!

З повагою, міський голова                                              Андрій СМАГЛЮК