Протокол проведення 2-го засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради

Дата: 12.10.2021 17:11

проведення 2-го засідання конкурсної комісії,

з проведення конкурсного відбору на посаду

директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького

Кременецької міської ради

від 12.10.2021 р.                                                                                 11.00 год.

Місце проведення – виставкова зала Кременецького краєзнавчого музею

Присутні члени комісії:

• МАТВІЮК М. М. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кременецької міської ради;
  • ПАТРА Н. Г. - бібліотекар Кременецької ОГПА ім. Т. Шевченка;
  • ЛЕВЧУК А. В. - директор Кременецького краєзнавчого музею;
  • ЧЕРНЯК О. В. - провідний методист ЦКіД Кременецької міської ради, голова райкому профспілки працівників культури;
  • МЕДВЕДЬ Т. О. - член ГО «Рідна Кременеччина»;
  • БОЦЮК О. С. - член ГО «Княгиня»;
  • ЗАБЛОЦЬКИЙ А. Р. - член ГО «Молодь Кременеччини».

Відсутні члени комісії:

• ОСТАПЧУК І. С. - секретар ради;
  • СОБЧУК І. В. - начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Кременецької міської ради.

Секретар комісії:

• КОСТЮК А. С. - головний спеціаліст відділу культури і туризму Кременецької міської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Визначення способу голосування за кандидата на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради.

2. Проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради та заслуховування проекту програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

3.  Визначення переможця конкурсного добору на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради.

Проти - «0» голосів;

Утримались - «0» голосів.

СЛУХАЛИ 1. Визначення способу голосування за кандидата на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради.

ІНФОРМУВАВ:

Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М., який зазначив, що на  другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатом, під час якої заслуховує проекти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років. Вказав, що конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу  шляхом голосування. Спосіб голосування визначається рішенням конкурсної комісії.  Вніс пропозицію перейти до голосування, щодо визначення способу голосування за кандидата на посаду директора Публічної бібліотеки          ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради.

Комісією визначено спосіб голосування – відкритий.

Проти - «0» голосів;

Утримались - «0» голосів.

СЛУХАЛИ 2. Проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради та заслуховування проекту програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

ІНФОРМУВАВ:

1. Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М. запросив для співбесіди та презентації  проекту програм розвитку закладу культури на один і п’ять років кандидата на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради ВАЛЬЧУК О. А.

2. ВАЛЬЧУК О. А. представила презентацію проекту програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

СЛУХАЛИ 3. Визначення переможця конкурсного добору на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради.

ІНФОРМУВАВ: Голова конкурсної комісії МАТВІЮК М. М., що конкурсна комісія з проведення конкурсного добору на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради заслухала проекти програм розвитку закладу культури «Публічна бібліотека ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради» на один і п’ять років представлену кандидатом ВАЛЬЧУК О. А. та провела співбесіду.

Підсумки голосування за кандидата на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради.

Проти - «0» голосів;

Утримались – «0» голосів.

ВИРІШИЛИ:

1. Визнати переможцем конкурсного відбору на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради ВАЛЬЧУК Оксану Анатоліївну.

2. Рекомендувати міському голові СМАГЛЮКУ А. М. призначити ВАЛЬЧУК О. А. на посаду директора Публічної бібліотеки ім. Ю. Словацького Кременецької міської ради як таку, що обрано переможцем за конкурсним відбором, і укласти з нею контракт строком на 5 років.