Протокол проведення 1-го засідання конкурсної комісії, з проведення конкурсного відбору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради

Дата: 12.10.2021 08:45

проведення 1-го засідання конкурсної комісії,

з проведення конкурсного відбору на посаду

директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради

від 11.10.2021 р.                                                                               12.00 год.

Місце проведення – виставкова зала Кременецького краєзнавчого музею

Присутні члени комісії:

• ОСТАПЧУК І. С. - секретар ради;
  • МАТВІЮК М. М. - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Кременецької міської ради;
  • СОБЧУК І. В. - начальник відділу кадрів та з питань служби в органах місцевого самоврядування Кременецької міської ради;
  • МІЩУК С. А. - методист відділу освіти Кременецької міської ради;
  • НЕПРИЦЬКА О. М. - директор Великобережецького літературно-меморіального музею Олександра Неприцького-Грановського;
  • СЄНІНА Т. Г. - директор літературно-меморіального музею Юліуша Словацького;
  • МЕДВЕДЬ Т. О. - член ГО «Рідна Кременеччина»;
  • БОЦЮК О. С. - член ГО «Княгиня»;
  • ЗАБЛОЦЬКИЙ А. Р. - член ГО «Молодь Кременеччини».

Секретар комісії:

КОСТЮК Альона Степанівна - головний спеціаліст відділу культури і туризму Кременецької міської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Обрання голови конкурсної комісії.

2. Розгляд документів, поданих кандидатами на заміщення вакантної посади директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

3. Про призначення дати співбесіди та заслуховувань програм кандидатів.

СЛУХАЛИ 1. Представлення членів комісії:

ВИСТУПИЛА: КОСТЮК А. С. – секретар комісії та представила членів комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради, відповідно до наказу начальника відділу культури і туризму від 29.09.2021 р. №92-од «Про затвердження складу конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради».

СЛУХАЛИ 2. Обрання голови конкурсної комісії з числа членів комісії.

ВИСТУПИЛА: КОСТЮК А. С. – секретар комісії, повідомила, що відповідно пп. 11. ст. 21-3 голова конкурсної комісії обирається членами конкурсної комісії з їх числа та проводить засідання конкурсної комісії.

Членами комісії висунуто пропозицію підтримати кандидатуру

МАТВІЮКА М. М. на голову комісії.

ГОЛОСУВАЛИ:

За - «8» голосів;

Проти - «0» голосів;

Утримались - «1» голос.

ВИРІШИЛИ: головою комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради обрати МАТВІЮКА Миколу Миколайовича.

СЛУХАЛИ 3. Розгляд заяви та документів поданих кандидатами на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

ВИСТУПИВ: МАТВІЮК М. М. – голова комісії повідомив, що у відділ культури і туризму Кременецької міської ради надійшли дві заяви від ЗАПОЛЬСЬКОЇ І. М. та ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. щодо участі у конкурсному відборі на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

Ознайомив з переліком документів, які повинні надати кандидат, а саме:

1) заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

2) автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

3) копію документа, що посвідчує особу;

4) копії документів про вищу освіту;

5) два рекомендаційні листи довільної форми;

6) мотиваційний лист довільної форми.

Комісією розглянуто документи подані кандидатами на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради.

СЛУХАЛИ 4. Голосування про допущення кандидатів для участі у конкурсному відборі на  посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради та обговорення дати проведення другого засідання конкурсної комісії.

МАТВІЮК М. М. – голова комісії поставив на голосування питання стосовно допущення ЗАПОЛЬСЬКОЇ І. М. іа ТВЕРДОХЛІБ А. Ю. до участі у конкурсному відборі на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради. Та запропонував провести друге засідання конкурсної комісії сьогодні 13 жовтня 2021 р.

ГОЛОСУВАЛИ:

За – «9» голосів;

Проти - «0» голосів;

Утримались - «0» голосів.

ВИРІШИЛИ: Допустити до участі в конкурсному відборі на посаду директора Центру культури і дозвілля Кременецької міської ради ЗАПОЛЬСЬКУ І. М. і ТВЕРДОХЛІБ А. Ю., провести друге засідання конкурсної комісії 13 жовтня 2021 р. об 11.00 год., під час якого провести співбесіду з кандидатами, та заслухати публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.