Проводи призовників осіннього призову 2021 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Дата: 04.10.2021 19:31

Фото без опису04 жовтня на території Кременецького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відбулися урочисті проводи призовників осіннього призову 2021 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Цього дня щоб провести хлопців зібралися: міський голова Андрій Смаглюк; перший заступник міського голови, голова призовної комісії Олександр Маринюк; представники РТЦК та СП, батьки, друзі тих, хто виконуватиме почесний обов’язок перед Державою і поповнить її ряди захисників.

Дана подія - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків – викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.