Дата: 23.09.2021 12:29

Кременецької міської ради

№ рішення

1.

Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна від умерлої спадщини на території Кременецької міської територіальної громади, затвердження її складу та Положення про комісію.

379

2.

Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік».

380

3.

Про виведення малолітніх дітей із сім’ї патронатного вихователя Мурадин О.І.

381

4.

Про надання дозволу на дарування квартири в користь неповнолітнього онука.

382

5.

Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

383

6.

Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2021 рік.

384

7.

Про надання дозволу ФОП Шевчуку Дмитру Анатолійовичу на встановлення тимчасової споруди (на власній земельній ділянці) для провадження підприємницької діяльності по вул. М. Циганюка, 33 в с. Гаї Кременецького району.

385

8.

Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування.

386

9.

Про схвалення внесення змін до рішення сесії №20 від 24 грудня 2020 року  «Про затвердження  Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки»

387

10.

Про схвалення безкоштовної передачі  паливно-мастильних матеріалів КП «Кременецьблагоустрій» та КП «Міськводгосп» для виконання осіннього призову 2021 року на  строкову військову службу».

388

11.

Про затвердження звіту про незалежну оцінку майна.

389

12.

Про дозвіл на встановлення автобусної зупинки в с. Чугалі.

390

Міський голова                                                                                    Андрій СМАГЛЮК

Борис ЛИТВИНЕНКО