СКЛИКАННЯ ЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРЕМЕНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 21.09.2021 09:13

КРЕМЕНЕЦЬКОГО  МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

від 20 вересня 2021 року                                                         №182-ОД

Про скликання чергового

засідання виконавчого комітету

Кременецької міської ради

1. Відповідно до ст. 53 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати чергове засідання виконавчого комітету Кременецької міської ради 23 вересня 2021 року о 10.00 год. у приміщенні міської ради.

2. На порядок денний засідання виконавчого комітету винести наступні питання:

2.1. Про створення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна та майна від умерлої спадщини на території Кременецької міської територіальної громади, затвердження її складу та Положення про комісію.

Інформує: начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності  СТЕЦЮК А.С.

2.2. Про схвалення проєкту рішення сесії Кременецької міської ради «Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 кв. метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб на території Кременецької міської територіальної громади на 2022 рік».

Інформує: начальник юридичного відділу ТАРТАК О.С.

2.3. Про виведення малолітніх дітей із сім’ї патронатного вихователя Мурадин О.І.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт служби в справах дітей НАУМОВИЧ В.В.

2.4. Про продовження терміну перебування малолітніх дітей в сім’ї патронатного вихователя Кравчук А.В.

Інформує: головний спеціаліст-юрисконсульт служби в справах дітей НАУМОВИЧ В.В.

2.5. Про надання одноразової матеріальної допомоги незахищеним верствам населення територіальної громади (програма «Турбота»).

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.6. Про видачу посвідчень для безкоштовного проїзду в автобусах на міських маршрутах на 2021 рік.

Інформує: керуючий справами ЛИТВИНЕНКО Б.В.

2.7. Про надання дозволу ФОП Шевчуку Дмитру Анатолійовичу на встановлення тимчасової споруди (на власній земельній ділянці) для провадження підприємницької діяльності по вул. М. Циганюка, 33 в с. Гаї Кременецького району.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.8. Про усунення порушень у сфері земельного законодавства та містобудування.

Інформує: начальник управління архітектури РИМАР П.Г.

2.9. Про схвалення внесення змін до рішення сесії №20 від 24 грудня 2020 року  «Про затвердження  Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки»

Інформує: начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи ІВАЩУК І.В.

2.10. Про схвалення безкоштовної передачі  паливно-мастильних матеріалів КП «Кременецьблагоустрій» та КП «Міськводгосп» для виконання осіннього призову 2021 року на  строкову військову службу».

Інформує: начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи ІВАЩУК І.В.

3. Керуючому справами ЛИТВИНЕНКО Б.В. запросити членів виконавчого комітету на засідання та забезпечити своєчасну підготовку матеріалів на розгляд засідання виконавчого комітету.

Міський голова                                                                Андрій СМАГЛЮК

Борис Литвиненко

Олена Тартак