Скликання третього пленарного засідання п’ятнадцятої чергової сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання

Дата: 20.09.2021 15:40

КРЕМЕНЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

від  16 вересня  2021 року                                                                 № 179-ОД

Про скликання третього пленарного засідання

п’ятнадцятої  чергової сесії

Кременецької міської ради VІІІ скликання

Відповідно пункту 8 частини 4 статті 42 та  частини 4 статті 46  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділів 4, 5 Регламенту Кременецької міської ради постановляю:

1.Скликати третє пленарне засідання п’ятнадцятої  чергової сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання 23 вересня  2021 року о 14.00 год. в  залі засідань   адміністративного приміщення Кременецької міської ради  за адресою вул. Шевченка, 56.

2.На розгляд ради винести такі питання:

1.

«Про внесення змін до  Програми оборонної, мобілізаційної, агітаційної роботи та призову на строкову військову службу, військову службу за призовом осіб офіцерського складу, військову службу за контрактом та реалізації заходів мобілізаційної підготовки і оповіщення на 2021-2022 роки»

Доповідає:   Ірина ІВАЩУК  -  начальник відділу оборонної та мобілізаційної роботи

1.

«Про безкоштовну передачу  паливно-мастильних матеріалів КП «Кременецьблагоустрій» та КП « Міськводгосп» для виконання осіннього призову 2021 року на  строкову військову службу»

1.

Про  розгляд заяв, звернень громадян, клопотань підприємств, установ і організацій.

Різне

3. Оприлюднити через засоби масової інформації та Інтернет-ресурси повідомлення про скликання третього пленарного засідання п’ятнадцятої  чергової сесії Кременецької міської ради VІІІ скликання, організувати підготовку та проведення  пленарного засідання сесії міської ради, забезпечити організаційно-технічне проведення сесії міської ради.

4. Заступникам міського голови та керівникам структурних підрозділів міської ради своєчасно та якісно підготувати матеріали на пленарне засідання сесії міської ради та вчасно оприлюднити проекти рішень сесії на сайті Кременецької міської ради.

5. На сесію запросити заступників міського голови, керівників структурних підрозділів міської ради, комунальних підприємств міської ради, керівників районної державної адміністрації та районної ради, представників громадських, політичних організацій та засобів масової інформації.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова ради                                                                             Андрій СМАГЛЮК

З розпорядженням ознайомлені:

Олександр МАРИНЮК